هدیه خاص شرکتی

برای خوشحال کردن یا جذب مشتریان وفادار از چه ترفندهایی استفاده می‌کنید؟ آیا هدیه خاصی برای آنها در نظر دارید؟ ترجیح می‌دهید هدیه خاص برای آنها نمادی از شرکت، کسب و کار و محصول شما باشد یا در قالب یک بسته تخفیفی؟ یا با محصولات روستایی و صنایع دستی نظرشان را جلب کنید؟ برای اینکه بتوانید نام و نماد شرکت خود را در یاد مشتریان خود زنده نگهدارید، یکی از تکنیک‌های کارآمد، هدایای سازمانی و هدایای شرکتی هستند. ممکن است بپرسید هدیه شرکتی خاص چه نقشی در جذب افراد دارد؟

در این مقاله بیشتر توضیح خواهیم داد که به چه علت به هدیه شرکتی و تبلیغاتی احتیاج دارید.
از جایی که در کشوری هنرمند و متنوع در صنعت هنر دست‌ساز زندگی می‌کنیم، چه بهتر که این هدایای شرکتی در قالب هنری صنایع دست‌ساز و محصولات روستایی باشند زیرا از این طریق می‌توانید به ادامه کسب و کارهای روستایی نیز کمک کنید، صنایع دستی و محصول روستایی مناطق مختلف را به مشتریان خود معرفی کنید. در ضمن به عنوان شرکت حامی و اشاعه دهنده فرهنگ ایرانی شناخته شوید.
برای تحقق این هدف روستاتیش در کنار شماست. روستاتیش یک پلتفرم عرضه محصولات روستایی است که با هدف توسعه روستایی پیشنهاد ما اینست که در اینجا در مورد ما و در مورد ماموریت ما بخوانید
هدیه خاص شما تنها به منزله یک محصول و معرف برند شما نیستند، در راه تامین هدایای سازمانی خود، همراه ما برای به انجام رساندن ماموریت و رسالت روستاتیش در قالب کمک به جوامع محلی و حفظ بقای کسب و کار روستاییان، محصولات روستایی و صنایع دستی کشورمان خواهید بود.
محصولاتی که می توانید به عنوان هدیه انتخاب کنید:
همانطور که اشاره کردیم شما می‌توانید با انتخاب و سفارش محصولات متنوع ساخته دست هنرمندان روستایی و یا محصولات تولیدی روستاها پروژه های تبلیغاتی سازمانی خود را به روستاتیش بسپارید. در پلتفرم روستاتیش می‌توانید انواع محصولات روستایی و صنایع هنری دستی را به تعداد بالا سفارش دهید.

محصولات روستاتیش شامل:
زیورآلات دست ساز.
پوشاک دست دوز.
دکورهای دستساز.
انواع عروسک و آویز.
انواع ظروف دستساز.
پارچه‌های دست دوز.
انواع کیف.
خوراکی.
اکسسوری.

هدیه شرکتی
هدیه ای خاص از روستاهای ایران تهیه توسط زنان و دختران با سلیقه روستایی

فرهنگسازی مثبت در سازمان در مورد هدایای خاص:
گفتیم که اگر نیروی کار احساس کم ارزشی بکند در محیط کاری بزودی کم کاری را مشاهده خواهید کرد و از طرفی ضررها به سمت شما می‌آیند. علاوه بر آن جوی منفی در سازمان بوجود می‌آید و نیروی کارتان کمتر می‌شود.
بنابراین دیگر تاثیر هدیه دادن در سازمان این است که جوی مثبت در شرکت بوجود می‌آید. برای کارمندان سابقه دار خود، آنهایی که بیشتر تلاش می‌کنند و کسانی که منظم و با اخلاق هستند همیشه هدیه در نظر بگیرید. در واقع با اینکار به آنها می‌فهمانید که قدردان تلاش‌هایشان هستید و این نکات مثبت را در آنها می‌بینید. از طرفی سبب ایجاد حس رقابت مثبت در بین کارکنان می‌شوید و رشد و بهره‌وری در سازمان را خواهید دید.
چرا به مشتری هدیه بدهیم؟

هدیه دادن تنها دلیل انتخاب مشتریان نیست. اما مسلما تاثیری مثبت دارد. مشتری برای تجارت با شما به نکات زیادی توجه می‌کند. اما هدیه دادن هم می‌تواند سبب ایجاد یک پیوند شود و او را در کنار شما حفظ کند. اگر می‌خواهید رابطه خود را با مشتریان وفادارتان حفظ کنید حتما به بسته‌های هدیه احتیاج دارید.
برای تقویت رابطه خود با مشتریان و تمرکز برای کسب سود از آنها، با استفاده از هدایا به آنها نشان می‌دهید که قدردان حضور چندساله آنها به عنوان مشتری در سازمان هستید. به نوعی نشان می‌دهید که دوست دارید آنها را کنار خود داشته باشید، این یعنی سود سال‌های آینده را تضمین می‌کنید. نام تجاری خودتان را با این هدایا در ذهن مشتری حک می‌کنید بنابراین جدایی و فراموشی غیرممکن می‌شود.

https://roostatish.ir/


با هدیه از رقیب جلو بزنید:
رقابت صنعتی امروز در هر صنعتی وجود دارد. کسی موفق‌تر است که خدمات بهتر، با کیفیت‌تر و رو به رشدتر ارائه دهد. اگر صنعت و سازمان شما تمام این ویژگی‌ها را دارد باز هم خیلی به خود مطمئن نباشید. چون مشتریان برای رسیدن به بهترین‌ها همواره حریص هستند. پس برای اینکه آنها را حفظ کنید، هدیه دادن راه حل خوبیست. علاوه بر اینکه کسب و کار شما بروز باید باشد، می‌توانید با هدیه دادن منظم به مشتریان خود جایگاه خود را از دیگر رقبا جدا کنید و مشتری ارزش و اعتباری ویژه برای شما قائل شود.
فایده انتخاب صنایع دستی به عنوان هدیه در شرکت و سازمان چیست؟
گفتیم برای اینکه مشتریان خود را راضی نگهدارید لازم است که گاهی ارزشمندی آنها را یادآوری کنید. با هدیه خاص و هر چند کوچک خوشحالشان کنید. علاوه بر اینکه در این راه به روستاتیش هم یاری می‌دهید، به عنوان صاحب یک کسب و کار و سازمان هدایای روستاتیش برای شما هم مزایایی به همراه خواهند داشت:

کارت هدیه
اگر هنوز برای مناسبت خاصی تصمیم نگرفته اید تا چه هدیه ای رو به دوستان یا همکاران خود بدهید. نگران نباشید شما می‌توانید کارت هدیه روستاتیش رو برای مناسبت های خاص تهیه کنید و به میزان دلخواه کارت هدیه را شاري نمایید و به آنها که دوستشان دارید بدهید.

⦁ هدایای سازمانی به صورت کلی به دو دسته تقسیم می‌شوند:
⦁ هدیه‌ای که برای کارمندان تهیه می‌کنید.
⦁ هدیه‌ای که به مشتریان خود تقدیم می‌کنید. در هر صورت این هدایا مزایای زیادی برای شما دارند.
⦁ چنانچه قصد دارید با استفاده از تکنیکی موثر تعامل نیروی کار را در شرکت بهبود ببخشید و راندمان کار را در محیط کارتان افزایش دهید، تاثیر هدیه را دست کم نگیرید، حتما در این راه به شما کمک خواهد کرد.
⦁ اگر می‌خواهید روابط مشتریان وفادارتان را با خود حفظ کنید و یا از رقیبان خود پیشی بگیرید تهیه بسته‌های هدیه می‌تواند یک فکر بکر باشد، چه بهتر که این هدیه خاص باشد و هرکسی ایده تهیه آن را در ذهن نداشته باشد.
با یک هدیه یادآوری کنید که ارزشمند هستند:
یکی از فواید هدیه دادن به کارمندان و مشتریان این است که به آنها یادآوری می‌کنید ارزشمند هستند. در واقع عدم احساس ارزشمند بودن باعث می‌شود که شما در حفظ مشتریان خود و جلب رضایت کارمندان خود چندان موفق عمل نکنید. اما چه نیازی داریم با هدیه ارزشمند بودن آنها را یادآوری کنیم؟
مهم نیست که شما چه برند معروفی هستید و چقدر مشتری در اطراف خود دارید، اگر آنها احساس ارزشمند بودن برای سازمان شما را احساس نکنند، شک نکنید دنبال سازمان و شرکتی می‌روند که حس ارزشمندی را به آن القا می‌کنند و بخاطر وجودشان قدردان هستند. شاید چند مشتری باقی بماند اما بیشترشان به دلیل عدم توجه شما از شرکت دور می‌شوند.
اگر می‌خواهید شرکت و کسب و کاری کم اثر و بدون راندمان مثبت داشته باشید، کافیست به کارمندان خود بی‌توجه باشید و آنها احساس بی‌ارزشی کنند. کافیست کارمندان شما احساس کنند از نظر شما و سازمان بی‌ارزش هستند و یا ببینند که همکارانشان در سازمان‌های مشابه از موقعیت و جایگاه اخلاقی و ارزشی بسیار خوبی برخوردارند از محل کار خود فراری می شوند. البته ممکن است در سازمان بمانند اما شما رشد سازمانتان را از دست می‌دهید.
تقدیر و تشکر شما به عنوان مدیر بی اثر و بی ارزش نیست. اما هدایا و بسته‌های کوچک که یادآور قدردانی شما باشند حتما تاثیری شگفت انگیز خواهند داشت. نیاز نیست این هدیه خیلی بزرگ باشد می‌تواند یک محصول دست‌ساز کوچک در قالب صنایع دستی باشد، که بسیار ارزشمندتر و زیباتر هم هستند و نشان می‌دهد شما برای خوشحال کردن کارمند و یا مشتری خود زمان و سلیقه کافی را به خرج می‌دهید.

هدیه خاص

دلایلی محکم برای استفاده از هدایای سازمانی روستاتیش:
⦁ هدایای سازمانی معرف برند و نماد شما خواهد بود.
⦁ برند شما همراه روستاتیش در تحقق کمک‌های خیرخواهانه خواهد بود.
⦁ هدایای شرکتی که از روستاتیش تهیه می‌کنید هدیه خاص برای مشتریان شماست. چرا که صنایع هنری و دستی و محصولات روستایی هستند.
⦁ محصولات در قالب یک هدیه خاص به معرفی برند شما کمک می‌کنند و ارزش کارتان را افزایش می‌دهند.
⦁ کمک به روستاتیش جهت ارتقای استعدادهای موجود در جوامع محلی.
⦁ تامین هدایای سازمانی و کمک به حفظ منابع معیشتی روستاییان و نیروی کار در روستاها.
البته اهداف روستاتیش و همراهی شما در قالب بازیگر این میدان تنها به چند نکته فوق خلاصه نمی‌شود و می‌تواند با همدلی شما ابعاد گسترده‌تری پیدا کند.
چگونه هدیه خاص خود را به روستاتیش سفارش دهید؟
مسلما هدایای شرکتی شما یک هدیه خاص خواهند بود. این هدایا از محصولات روستایی و صنایع دستی روستاتیش هستند. تمامی محصولاتی که تیم روستاتیش برای مشتریان و همراهان خود تهیه می‌کند هنر دست و تلاش روستاییان و محلیان هستند که گروه روستاتیش درصدد کمک رسانی به آنهاست.
شما می‌توانید هدیه خاص خود را از طریق راه‌های ارتباطی و فروشگاه اینترنتی روستاتیش انتخاب، سفارش و خرید کنید. کافیست با مشاوران روستاتیش در تماس باشید. ما از انتخاب تا تامین محصولات در کنار شما خواهیم بود.
تاثیر استفاده از پلتفرم روستاتیش:
با استفاده از وب سایت و فروشگاه اینترنتی روستاتیش این امکان برای شما همراهان و صاحبان پروژه ها شرکتی فراهم می‌شود که علاوه بر تهیه هدیه خاص برای مشتریان خود از تاثیر و کارآیی کمک خود در راستای تحقق اهداف روستاتیش هم مطلع و آگاه باشید.
به عنوان شرکت کننده در اقدامات روستاتیش در جریان پروژه‌های توسعه روستایی و محلی خواهید بود و شاید این پیوندی باشد برای همکاری بیشتر بین شما و ما. تامین یک هدیه خاص دیگر، خرید یک محصول حاصل دست هنرمند و روشن ماندن چراغ کسب و کارهای روستایی.
چه کسانی هدیه خاص شما را تهیه می‌کنند؟
در واقع سفارشات شما در روستاتیش تهیه نمی‌شود و شما محصولات تولید شده توسط روستاییان و افراد محلی که ظرفیت و استعداد بالقوه‌ای در تولید و عرضه برخی از محصولات و صنایع دستی را دارند خریداری می‌کنید.
تلاش روستاتیش:
روستاتیش با تامین سفارشات شما پس از جداسازی هزینه‌های تولید و تهیه محصولات بخشی از هزینه را برای رسیدن به اهداف توسعه‌ای روستاتیش جهت رشد دادن وضعیت روستاهای هدف و بخشی بسیار کمتر را برای ادامه فعالیت شبکه در نظر می‌گیرد. پیشنهاد ما این است که این قسمت را مطلعه کنید تا در جریان پروژه های توسعه روستایی قرار بگیرید

بنابراین بیشتر نفع این تیم در نفع جمعی، کمک به مناطق محروم و یا مناطق توسعه نیافته به لحاظ شرایط زندگی، امرار معاش، تحصیل و … خلاصه می‌شود. در نتیجه شما به ما کمک می‌کنید تا امید و اعتماد به نفس برای ادامه زندگی و رشد کردن را در افراد افزایش دهیم.
با توجه به اهمیت تهیه هدایای شرکتی می توانید پروژه های سازمانی خود را به گروه روستاتیش واگذار کنید و همکاری خوبی را با ما تجربه کنید.

هدیه لباس گلدوزی
فروشگاه سایت روستاتیش

منو اصلی