هدایای سازمانی 1402 خاص با قابلیت شخصی سازی

هدایای سازمانی
هدایای سازمانی عمومی
هدایای سازمانی
هدایای سازمانی عمومی سایز موبایل

با هدیه دادن یادآوری کنید که ارزشمند هستند
یکی از فواید هدیه دادن به کارمندان و مشتریان این است که به آنها یادآوری می‌کنید ارزشمند هستند. در واقع عدم احساس ارزشمند بودن باعث می‌شود که شما در حفظ مشتریان خود و جلب رضایت کارمندان خود چندان موفق عمل نکنید. اما چه نیازی داریم با هدیه ارزشمند بودن آنها را یادآوری کنیم؟ مهم نیست که شما چه برند معروفی هستید و چقدر مشتری در اطراف خود دارید، اگر آنها احساس ارزشمند بودن برای سازمان شما را احساس نکنند، شک نکنید دنبال سازمان و شرکتی می‌روند که حس ارزشمندی را به آن القا می‌کنند و بخاطر وجودشان قدردان هستند. شاید چند مشتری باقی بماند اما بیشترشان به دلیل عدم توجه شما از شرکت دور می‌شوند.
هدیه دادن یک راه برای پیوند با مشتری است
هدیه دادن تنها دلیل انتخاب مشتریان نیست. اما مسلما تاثیری مثبت دارد. مشتری برای تجارت با شما به نکات زیادی توجه می‌کند. اما هدیه دادن هم می‌تواند سبب ایجاد یک پیوند شود و او را در کنار شما حفظ کند. اگر می‌خواهید رابطه خود را با مشتریان وفادارتان حفظ کنید حتما به بسته‌های هدیه احتیاج دارید. برای تقویت رابطه خود با مشتریان و تمرکز برای کسب سود از آنها، با استفاده از هدایا به آنها نشان می‌دهید که قدردان حضور چندساله آنها به عنوان مشتری در سازمان هستید. به نوعی نشان می‌دهید که دوست دارید آنها را کنار خود داشته باشید، این یعنی سود سال‌های آینده را تضمین می‌کنید. نام تجاری خودتان را با این هدایا در ذهن مشتری حک می‌کنید بنابراین جدایی و فراموشی غیرممکن می‌شود.
چرا هدیه محیط زیستی برای سازمان‌ها مناسب است؟
این روزها مسئولیت اجتماعی، عنوان پرکاربردی است. به ویژه مسئولیت اجتماعی شرکتی و سازمانی که بسیاری از مجموعه‌ها بسیار جدی آن را پذیرفته‌اند و برخی هم برای همگام شدن با موج خود را ظاهرا حامی محیط زیست نشان می‌دهند و با انجام فعالیت‌های متنوع در طیف حامیان مسئول قرار می‌گیرند. این موضوع نشان می‌دهد که امروزه مسئولیت اجتماعی آنقدر مورد توجه است که مجموعه‌هایی که خود را موظف و متعهد با مسائل اجتماعی و زیست محیطی نمی‌دانند جایگاه و پرستیژ مناسبی هم بین رقبا و هم‌صنف‌های خود پیدا نمی‌کنند. به همین دلیل توجه به مسئولیت زیست محیطی یک سیاست مدیریتی به شمار می‌آید که می‌تواند در پیشبرد اهداف بسیار کمک کند. البته امید است که حس داشتن مسئولیت نسبت به زمین و جایی که در آن زندگی می‌کنیم واقعی و به دور از شعار و تظاهر باشد.
روشن نگاه داشتن چراغ محیط‌زیست‌گرایی
قرن‌ها از استفاده‌ی بی‌رویه انسان از محیط زیست برای تامین نیازهایش گذشت تا بالاخره 49 سال پیش برای اولین بار سازمان ملل متحد متوجه شد که باید اقدامی جدید و جدی انجام دهد. سازمان ملل متحد تصمیم گرفت تا کنفراسی با موضوع «انسان و محیط زیست» برگزار کند و یک روز را به نام «روز محیط زیست» اختصاص دهد. هدف این بود که به مردم یادآوری کند اگر به زمین و گرمایش آن بی‌توجه باشیم، در آینده نه چندان دور نابودی و مرگ محیط زیست را خواهیم داشت. در کنار توجه به 5 ژوئن، روز محیط زیست، اقدامات گوناگون هم می‌تواند بهانه‌ای باشد که گاهی اوقات این موضوع دوباره یادآوری شود. هدیه محیط زیستی یکی از همین بهانه‌هاست که حواسمان را به محیط زیست و آینده جمع کند و سبک زندگی مسئولانه را به ما هدیه دهد
بسته‌بندی بازیافتی داشته باشد
یکی از دلایلی که بسته‌بندی محیط زیستی در دنیای امروز اهمیت بالایی پیدا کرده، این است که بسته‌های کادوپیچ بلافاصله بعد از باز شدن محصول تبدیل به زباله می‌شود. به همین دلیل توجه به بسته‌بندی گاهی به اندازه محصول اهمیت پیدا می‌کند. به همین دلیل اینکه برای هدیه دادن از بسته‌بندی زیست محیطی استفاده شود، نکته مهمی به شمار می‌آید که باید به آن توجه کرد.در بسته‌بندی‌های سازگار با محیط زیست می‌توان انواع مختلف نام برد. یکی اینکه از مواد بازیافتی تولید شده باشد. دوم بسته‌‌های کادوپیچی از موادی درست شده باشند که دوباره به چرخه تولید بازمی‌گردند. همچنین بسته‌بندی تجدیدپذیر گزینه دیگر برای هدیه است. تجدیدپذیر به این معنا که از انرژی پاک و تجدیدپذیر تولید شده باشد. اما در نهایت می‌توان بسته‌ای انتخاب کرد که به جای یکبار استفاده بتوان برای آن کاربردهای متفاوت تعریف کرد و مدت‌ها مورد استفاده قرار گیرد.
قبل
بعدی

برندهایی که به ما اعتماد کرده اند

همکاران روستاتیش
مشتریان روستاتیش
سوالاتی که اغلب از ما پرسیده می شود

حداقل تعداد سفارش هدایای سازمانی در توضیحات هر بسته آورده شده است.

 طراحی مورد نیاز سازمان با دریافت اطلاعات و خواسته های مرتبط برای برندد کردن محصول قابل انجام است.

تغییر بسته در صورتی که به کلیت طراحی بسته آسیب نرساند قابل انجام است. اما اگر میزان تغییرات باعث تغییر طراحی بسته و هدف آن گردد بهتر است بسته جدیدی طراحی گردد که مطابق با نیاز سازمان باشد. 

ساخت بسته جدید نیازمند فرایند طراحی و ساخت است و لازم است زمان کافی برای این منظور در نظر گرفته شود.

بسته به زمان و نوع سفارش، زمان تحویل متغیر است. در مناسبت های خاص مانند شب یلدا و نوروز لازم است سفارش از چند ماه قبل نهایی گردد.

ارسال سفارشات از سوی روستاتیش امکان پذیر بوده و هزینه آن به عهده سفارش دهنده است. در صورت تمایل مشتری می تواند سفارش خود را از دفتر روستاتیش دریافت و خود مبادرت به حمل آن نماید.

برای هر سوال یا درخواستی می توانید از طریق لینک واتساپ با ما در ارتباط باشید.
همکاران ما در اولین زمان پاسخ خواهند داد

منو اصلی