5 بسته هدیه شرکتی محبوب نوروزی روستاتیش

 

هدایای شرکتی یکی از مهم‌ترین روش‌های نشان دادن ارزش‌های یک سازمان است. با خرید هدیه مناسب، نه تنها کارمندانتان را خوشحال می‌کنید، بلکه ارزش‌ها و باورهایی که شرکت شما دارد را به همه ثابت می‌کنید. 

(برای خواندن درباره اهمیت هدایای سازمانی کلیک کنید.)

طی چند سال اخیر، ما در روستاتیش، هدایای شرکتی مختلفی طراحی کرده‌ایم. بعضی از آنها محبوب‌تر از بقیه هستند و این به ما اجازه می‌دهد تا سلیقه شما را بیشتر بشناسیم و هدایای سال‌های آینده را هم با همین ذهنیت پیش ببریم. 

(برای دیدن کاتالوگ هدیه نوروز 1402 کلیک کنید)

یکی از دلایلی که روستاتیش با مکان‌های دیگر متفاوت است، قصه پشت این محصولات است. روستاتیش تمام محصولات خود را از هنرهای بومی تهیه می‌کند و تمام بسته‌ها با رویکرد محیط زیستی ساخته شده و پسماند تولید نمی‌کنند. این بسته‌ها نه تنها شامل موارد بسیار کاربردی و قابل استفاده است، بلکه هر کدام از محصولات کار دست زنان هنرمند در روستاهای سرزمینمان است. بخشی از سود فروش محصولات به پروژه‌ها و توسعه این روستاها باز‌می‌گردد و شما هم می‌توانید در پیشبرد آنها دست داشته باشید. 

اگر می‌خواهید با 5 نمونه از محبوب‌ترین هدایای نوروزی سال‌ گذشته در روساتیش آشنا شوید، ادامه متن را بخوانید:

هدیه خاص نوروزی سازمانی شرکتی مدیریتی روستاتیش

1- بسته هدیه گلستانم آرزوست

این بسته شامل آجیل شور مخلوط، میوه خشک مخلوط، گل محمدی و مویز هسته دار در ظرف شیشه‌ای می‌شود. همچنین شیرینی کلمپه که در جعبه حصیری قرار گرفته. همه موارد در سبد دردار حصیری با آویز منگوله‌ای پشمی قرار می‌گیرند.

بسته هدیه گلستانم آرزو است
بسته هدیه گلستانم آرزو است

2- بسته هدیه گل و بلبل 

بسته هدیه سازمانی گل و بلبل ترکیبی از آجیل و شیرینی و صنایع دستی از روستاهای ایران است . محصولات این بسته هدیه از روستاهایی که تیم روستاتیش در آنجا فعالیت دارد تهیه و آماده می شود.

در بسته هدیه سازمانی گل و بلبل قطاب که یکی از انواع شیرینی های خوشمزه و اصیل استان کرمان می باشد قرار دارد و همینطور نازک‌پسته که از شیرینی‌های سنتی قزوین است.

همه این مواد در یک جعبه دست ساز حصیری و کیسه گلدوزی شده قرار می‌گیرند. کیسه پارچه ای گلدوزی خراسان این کیسه پارچه ای زیبا با گلدوزی خراسان از قدیمی ترین انواع گلدوزی خراسان است که در بیشتر موارد بر روی پارچه سفید کار می شده است .

درباره کیسه‌های پارچه‌ای بیشتر بخوانید.

بسته هدیه گل و بلبل
بسته هدیه گل و بلبل

3- بسته هدیه نوروز روشن 

این بسته خاص و زیبا شامل آجیل مختلف مانند پسته و مویز شده که به همراه کشک، قره قروت، خرمای پیارم، دمنوش گل و دارچینو برگه آلو در یک جعبه چوبی شش عددی قرار گرفتند که جلوه بسیار مرتب و رنگارنگی دارد. همچنین خوارکی‌هایی که نام بردیم در کیسه پارچه‌ای قرار می‌گیرند.

جعبه هدیه سازمانی نوروز روشن
جعبه هدیه سازمانی نوروز روشن

4- بسته روچ

این بسته شامل بادام درختی ایرانی، خرمای پیارم، پسته اکبری و سه عدد جعبه حصیری می‌شود که هر سه در یک عدد سینی چوبی قرار می‌گیرند.  بسته بندی توسط  کیسه پارچه‌ای دسته دار محیط زیستی انجام شده که حمل آن را هم بسیار راحت کرده و بعد از استفاده از جعبه، کاربرد‌های متفاوتی دارد.

5- بسته هدیه رسیده مژده 

این بسته ترکیبی از آجیل و میوه‌های خشک از روستاهای مختلف ایران است که در شیشه بسته‌بندی شده است. محصولات این بسته هدیه از روستاهایی که تیم روستاتیش در آنجا فعالیت دارد تهیه و آماده می شود.

جعبه کوچک شیرینی داخل بسته هدیه سازمانی رسید مژده با نازک‌پسته قزوین و قطاب کرمان پر شده است.

دستمال پارچه‌ای گلدوزی داخل بسته هدیه سازمانی رسید مژده بزرگ، کار دست زنان هنرمند نشتیفان خراسان است.

زنبیل سبد حصیری که  بسته هدیه رسید مژده را در دل خود جا می‌دهد از برگ درخت داز وحشی توسط زنان منطقه جازموریان بافته شده ‌است

این بسته هدیه ویژه نوروز، مناسب برای سازمان‌ها و شرکت‌ها خصوصا مدیران به شمار می‌آید چرا که بسته بندی زیبایی دارد و همچنین بسیار کاربردی است.

بسته هدیه سازمانی رسید مژده
بسته هدیه سازمانی رسید مژده

این پنج مورد از محبوب‌ترین و بهترین هدیه‌های سال‌های گذشته روستاتیش بوده و شما با انتخاب کردن آنها، هم به معیشت سازنده‌های هنرمند روستایی آنها کمک کرده‌اید و هم هدایای خاص و کاربردی را به کارمندان یا مدیران خود داده‌اید.

اما شاید شما به دنبال هدایای متفاوت‌تری هستید. اگر این چنین است، به کاتالوگ جدید نوروزی سر بزنید یا لیستی که از 20 بسته جدید هدیه شرکتی برای نوروز 1402 برایتان تهیه کردیم را بخوانید و هدیه محبوب خود را از بین آنها انتخاب کرده و سفارش دهید!

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    منو اصلی