5 عدد از محبوبترین هدایای تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی روستاتیش

محبوبترین هدایای تبلیغاتی کدامند؟

مطالعه ASI Impressions در سال 2021 رفتار و نوع عمل افراد را در مرود هدایای تبلیغاتی مورد مطالعه قرار داده است.

از شگفت آورترین یافته ها در مطالعه امسال نشان می دهد نزدیک به یک چهارم (23٪) از افراد در سال گذشته یک کالای تبلیغاتی دریافت کرده اند.

هدایاس شرکتی محیط زیستی
محیط زیستی هدیه دهیم
هدایای شرکتی هدایای سازمانی ماسک

انتخاب کالاهای سفارشی مناسب برای تبلیغ نام تجاری شما می‌تواند سخت باشد اما با دانستن و آگاهی از اینکه مصرف کنندگان کالا و خدمات شما کدامیک از هدایا را نگه می‌دارند و از آن به صورت مکرر استفاده می‌کنند، می‌تواند هدیه شما را به چیز باارزشی تبدیل نماید.

آخرین مطالعه ASI Impressions نشان می‌دهد که کدام کالاهای تبلیغاتی در حال حاضر توسط مصرف کنندگان در ایالات متحده متعلق و نگهداری می‌شوند. در این مقاله محبوب ترین هدایای تبلیغاتی که به گفته مصرف کنندگان، توسط شرکت‌ها به صورت رایگان اهدا شده است مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

 

ماسک های سفارشی صورت با آرم

با توجه به همه گیری کویید 19 در سراسر جهان، در راس این لیست امسال، ماسک محبوب‌ترین هدیه تبلیغاتی است. ASI دریافت که 57٪ از مخاطبان ماسک را به عنوان کالای تبلیغاتی دریافت کردند. بیش از 80٪ از مصرف کنندگان می‌گویند که آن ماسکها را تمام وقت یا بیشتر اوقات را در فضای عمومی پوشیدند. تا زمانی که دنیا درگیر این بیماری است به نظر می رسد ، ماسک ها هم یک محصول تبلیغاتی هوشمند برای سرمایه گذاری هستند و هم یک محصول مفید و مورد نیاز برای مصرف کنندگان.

یک ماسک مرغوب، جذاب و مرسوم، مد روز این فرصت را دارد که به برند شما چشم اندازی چشمگیر بخشد.

ماسک الیاف طبیعی فیلتر دار

محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط زیست

محصولات سازگار با محیط زیست طی چند سال گذشته به طور مداوم در حال افزایش بوده است و مدام همه گیرتر می‌شود. ASI دریافت که روند پایداری همچنان بر رفتار و ارزشهای مصرف کننده تسلط دارد. سال گذشته، تقریباً یک سوم زنان اظهار داشتند که اقلام پایدارتری نسبت به سال قبل خریداری کرده اند.
ASI دریافت که 46٪ از مصرف کنندگان اگر محصولات تبلیغاتی دریافتی شان سازگار با محیط زیست باشد، نظر مساعدتری نسبت به آن شرکت یا سازمان خواهند داشت. از این رو این یک سرمایه گذاری عاقلانه برای شرکت هایی است که مایل به بهبود مطلوبیت برند هستند. محصولات پایدار بر روی مارک ها تأثیر هاله‌ای دارند.

هدیه تبلیغاتی روستاتیش

درایوهای USB تبلیغاتی

شاید فکر کنید زمان این نوع محصولات تبلیغاتی گذشته است ولی داده‌ها نشان می‌دهد 56٪ از مصرف کنندگان درایو USB را به جای پاوربانک انتخاب می‌کنند. بررسی ASI نشان می‌دهد که حداقل نیمی از نسل Z و Millennials هنوز یک درایو USB را انتخاب می‌کنند.

همواره کالاهای دیجیتالی وجود دارد که به دلیلی به طور مداوم بهترین فروش را دارند. درایوهای USB همه کاره و مفید هستند و افراد همواره می‌توانند از آنها استفاده کنند.

یو اس بی هدیه روستاتیش

کیف و ساک‌های پارچه‌ای سفارشی:

همگام با روند پایداری، تعجب آور نیست که کیف های حمل سفارشی یا کیسه های پارچه‌ای خرید همچنان یکی از محبوب ترین هدیه‌های تبلیغاتی هستند. آنها به طور متوسط 11 ماه توسط مصرف کنندگان نگهداری می‌شوند و در آن بازه زمانی 3،300 بار دیده می‌شوند.

چه چیزی باعث می شود که مصرف کننده کیف تبلیغاتی شما را بیشتر نگه دارد؟
مطالعه ASI می گوید کیفیت، کاربردی بودن، جذابیت و زیبایی مهمترین عواملی هستند که باید در نظر گرفته شوند. از آنجا که مکانهای که ممکن است از ساکهای پارچه ای استفاده شود مناطق شلوغی مانند فروشگاههای مواد غذایی یا مراکز خرید است با درج لوگو سازمان شما روی آنها یک تبلیغ خوب برای سازمان شما به شمار می‌آید.

هدایاس شرکتی محیط زیستی

 

5-لوازم آشامیدنی تبلیغاتی سفارشی
لوازمی مثل انواع فنجان، ماگ، دمنوش ساز، فلاکس و قمقمه یکی دیگر از کالاهای تبلیغاتی محبوب است که همیشه استفاده خواهد شد. به طور متوسط مصرف کننده به مدت 12 ماه از این ظروف استفاده می‌کند.

از سویی دیگر اهمیت بر پایداری و حفظ محیط زیست، نگرانی‌هایی در خصوص استفاده از محصولات پلاستیکی یکبار مصرف را به وجود آورده، از این رو بطری‌های قابل استفاده مجدد به عنوان یک هدیه خوب بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد.

هدیه شرکتی روستاتیش

حالا وقت شما است که ببینید کدام یک از محصولات تبلیغاتی برای کسب و کار شما مناسب است؟

مهم است که به یاد داشته باشید که هر صنعت و تجارت و کسب و کاری مشتری متفاوت دارد.ممکن است همه این محصولات، سبک ها یا ایده های پرطرفدار مورد پسند مخاطبان شما نباشد. پس در انتخاب هدایای تبلیغاتی، محصولاتی را که مطابقت بیشتری با ارزشهای برند شما دارند انتخاب کنید.

در اینجا برخی از عوامل اصلی برای حفظ ذهن را ذکر می کنیم:

  • قدرت ماندگاری بالا

  • کاربردی بودن

  • تعداد دفعات مورد استفاده

  • زمانی که می‌خواهید هدایای تبلیغاتی برای سازمان خود سفارش دهید این موارد مهم را در ذهن داشته باشید. با تعمق و هوشمندی در مورد محصولات خود، علاوه بر خوشحال کردن مشتریان خود نام تجاری خود را نیز برجسته می‌کنید.

ما در روستاتیش محصولات سبز و دوستدار محیط زیست داریم که همگی آنها به دست پرتوان زنان و دختران روستایی ساخته شده و سود فروش محصولات را به یک پروژه توسعه روستایی اختصاص می‌گیرد. 

اگر به ین متن علاقه داشتید، از تمام مطالب مربوط به هدایای شرکتی ما بازدید کنید!

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    منو اصلی